Wygraj bilet na Laser SHOW 1 na stadionie Arena Zabrze 25 marca 2023

Chcesz wygrać DARMOWY BILET na Laser SHOW 1 na stadionie Arena Zabrze, który odbędzie się 25 marca 2023? Nic prostszego! Po prostu napisz w komentarzu poniżej, dlaczego to właśnie TY masz go otrzymać! Wygrywa najbardziej zabawny/ciekawy/nietypowy komentarz 😉 Rozwiązanie konkursu odbędzie się 3 dni przed planowaną imprezą.

Laser Show – czyli nowocześniejsza alternatywa fajerwerków

Czy jako dziecko lubiłeś podziwiać fajerwerki? Nowy Rok do tej pory kojarzy Ci się z pięknymi pokazami sztucznych ogni, mieniących się wszystkimi kolorami tęczy? Z niecierpliwością wyczekiwałeś mieniących się na niebie sekwencji złotych kul i mieniących kaskad? My też! A czy wiesz, że istnieje nowocześniejsza i jednocześnie przyjaźniejsza środowisku i zwierzętom forma tego typu widowisk?

Laser Show – światło, laser, muzyka i taniec w jednym!

Wyobraź sobie połączenie muzyki, tańca, światła i laserów. Brzmi niesamowicie? I takie właśnie jest! Z laserów wyczarować można dosłownie wszystko! Począwszy od przestrzennych figur geometrycznych, po niezidentyfikowane kształty, twarze ludzi, zwierzęta czy napisy, które płyną, unoszą się, a następnie znikają i znowu pojawiają! Dodatkowo wszystko to robią w rytm klimatycznej, energetycznej muzyki, tworząc przy tym prawdziwą ucztę dla zmysłów. W połączeniu z wodą, parą wodną i fontannami ognia,   tworzą obrazy i złudzenia optyczne, które zapadną w pamięć na długo, lub na zawsze! Do tej pory, pokazy laserów najczęściej można było oglądać jako przerywnik w koncertach czy dodatek w trasach niektórych artystów. Od kilku lat, pokazy laserowe stanowią jednak zupełnie odrębną dziedzinę rozrywki i kunszt, który reprezentują, jest dużo bardziej wyszukany niż strzelająca raca, robiąca dużo dymu, huku i nadchloranów, którym się wszyscy później trujemy. Nie wspominając już o tym, że nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, ile oderwanych rąk próbuje się poskładać na SORach rokrocznie 1 stycznia….

Rozrywka animal-friendly!

Czy wiesz, że rokrocznie, we Włoszech na skutek fajerwerków umiera około 50 tysięcy zwierząt? Jedne umierają  z powodu zatrzymania akcji serca – czyli ze strachu. Inne z powodu trafienia w nie racą, a jeszcze inne wpadają pod samochód podczas ucieczki czy rozbijają się o szyby (ptaki). Z tego też powodu coraz więcej miast w Polsce odchodzi od tradycyjnych i przestarzałych fajerwerków, zastępując je pokazami laserowymi. 

Pokazy laserowe są bezpieczna formą rozrywki zarówno dla dzieci jak i zwierząt. Dlatego są chętnie wykorzystywane w takich przedsięwzięciach jak na przykład cotygodniowy Multimedialny Pokaz Fontann na Warszawskim Podzamczu. 

Pokazy laserów nie tylko wyglądają bajecznie, ale dodatkowo są animal-friendly! Uwierz, że żaden piesek nie ucierpi z powodu światła. Czy to nie brzmi wspaniale? Równie wspaniale brzmi nasza niespodzianka….

Wygraj BILET na na największy w Europie pokaz laserowy na stadionie Górnika Zabrze

Co musisz zrobić, aby wygrać? Napisz nam w komentarzu, dlaczego to właśnie TOBIE powinniśmy przyznać bilet na tę najgorętszą imprezę w sezonie! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22 marca 2023. Powodzenia!