Wygraj bilet na Laser SHOW 2 na stadionie Arena Zabrze 26 marca 2023

Chcesz wygrać DARMOWY BILET na Laser SHOW 2 na stadionie Arena Zabrze, który odbędzie się 1 kwietnia 2023? Nic prostszego! Po prostu napisz w komentarzu poniżej, dlaczego to właśnie TY masz go otrzymać! Wygrywa najbardziej zabawny/ciekawy/nietypowy komentarz 😉 Rozwiązanie konkursu odbędzie się 3 dni przed planowaną imprezą.

Laser Show: największy w Europie pokaz laserowy na stadionie Górnik Zabrze

Uwielbiasz oglądać mecze piłkarskie na ziemi śląskiej? A może uważasz, że stadion Górnik Zabrze powinien odwiedzić każdy, niezależnie od tego czy jest fanem piłki nożnej? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! To właśnie tu, z myślą o tobie przygotowaliśmy Laser Show, czyli pierwszy taki w Polsce, Międzynarodowy Festiwal Laserów! 

Czy pokaz laserowy może dostarczyć tyle samo emocji, co mecz piłki nożnej? Może. A czy zamiast gry piłkarzy można podziwiać dynamiczną grę świateł i laserów, połączonych z muzyką? Tak! Aby się o tym przekonać, wystarczy wybrać się na Międzynarodowy Festiwal Laserów, podczas którego granice twojej wyobraźni zostaną przekroczone!

Laser Show to nie tylko figury…

To video mapping, przenikające się kształty, ruszające się postacie, twarze ludzkie, zwierzęta, czy falujące i szybko znikające napisy… Ale też 3 konkursowe pokazy czołowych drużyn z innych części świata! A wszystko to wzbogacone światłem, dynamiczną muzyką w doskonałej jakości, fontannami ognia i pokazami dymnymi, pokażą ci nowy, zupełnie inny wymiar twórczości! 

Zdobądź DARMOWY bilet na Laser Show w Zabrzu!

Chcesz obejrzeć jedyny w Polsce Laser Show za darmo? Weź udział w naszym konkursie! Jedyne co musisz zrobić, to napisać, dlaczego właśnie TY powinieneś wygrać bilet na tę imprezę! Czekamy już tylko na Twoje zgłoszenie.