Wygraj bilet na World Laser SHOW na stadionie Arena Zabrze 3 czerwca 2023

Chcesz wygrać DARMOWY BILET na World Laser SHOW na stadionie Arena Zabrze, który odbędzie się 3 czerwca 2023? Nic prostszego! Po prostu napisz w komentarzu poniżej, dlaczego to właśnie TY masz go otrzymać! Wygrywa najbardziej zabawny/ciekawy/nietypowy komentarz 😉 Rozwiązanie konkursu odbędzie się 3 dni przed planowaną imprezą.

Po raz pierwszy w Polsce, zaprezentujemy wyjątkowy w swojej formie i skali Międzynarodowy Festiwal Laserów, w którym zobaczyć będziemy mogli 3 konkursowe pokazy renomowanych drużyn z różnych części świata. To widzowie ocenią i wybiorą, która drużyna okaże się najlepsza.

Prestiż oraz światowy poziom wydarzenia organizowanego na stadionie Górnika Zabrze zapewniają topowi polscy twórcy z branży techniki scenicznej oraz kreatywnej kreacji kultury.

Wyjątkowość laserowych pokazów to feeria kolorów, niezwykła dynamika i złożoność artystyczna animacji graficznych oraz ogromna moc laserów.

World Laser Show to spektakularne show, gdzie uczestnicy będą mogli wziąć udział w fascynujących, przestrzennych pokazach laserowych wspartych pokazami z użyciem ognia oraz dymnym CO2 i pirotechniką sceniczną. To także video mapping, muzyka koncertowej jakości, fontanny z ogniem oraz multimedialne animacje na światowym poziomie.

Napisz w komentarzu, dla czego to właśnie Ty powinieneś dostać darmowy bilet na tą imprezę!

2 komentarze do “Wygraj bilet na World Laser SHOW na stadionie Arena Zabrze 3 czerwca 2023”

 1. Jaram się laserami i fajerwerkami, i wkurza mnie, że włodarze zabronili imprez z fajerwerkami w imię praw psów…

  Taka imprezę z laserami widziałem kiedyś w Berlinie, ale nie że stadionu, a obok, bo nie było mnie stać na 160 Euro za bilet…

  Widzę, że znacie się na rzeczy i pokaz na stadionie Arena Zabrze będzie nie gorszy, niż ten w Berlinie. Chcemy przejechać z dziewczyną i jak wygram jeden bilet w tym konkursie, to będzie kasa na pociąg i hotdogi

  Ps: A może dałoby radę ogarnąć 2 bileciki, co Wy na to, by wspierać młodą ♥️ parkę gołąbków?

  1. Redakcja wygraj-bilet.pl

   Darek, jesteś naszym pierwszym uczestnikiem w konkursie! Namów dziewczynę, żeby też napisała komentarz-zgłoszenie, to podwoicie swoje szanse 🙂

Comments are closed.